niedziela, 25 stycznia 2015

Postacie

Vivian - Historia: impozytor z impozytu pierwszego, jako jedyna przeżyła podczas napadu na Wojowników Krwi, po długiej wędrówce dołączyła do impozytu czterdziestego czwartego.
Charakter i zdolności: waleczna i silna, potrafi pokonać niejednego Wojownika co wbrew pozorom nie jest łatwe, obojętna, zimna i oschła, bardzo nie ufna, w przeszłości bardzo skrzywdzona przez co zamknięta w sobie.

Alexander - Historia: po stracie rodziny podczas werbunku kobiet wstąpił do impozytu czterdziestego czwartego razem ze swoim bratem Jamie'im.
Charakter i zdolności: uprzedzony do kobiet, lubi się wywyższać, choć udaje, że tego nie robi, jego celem jest zostanie silnym impozytorem, który pokona Wojowników, bystry i uważny, potrafi rozszyfrować każdą duszę.

Patrick - Historia: po brutalnej stracie matki postanowił zemścić się na całym świecie, to on wraz z ojcem rozpętał wojnę i porwał wszystkie kobiety, po kolejnej stracie bliskiej mu osoby staje się bezwzględny.
Charakter i zdolności: zrobi wszystko, żeby dostać to czego pragnie, oddany wobec bliskich mu osób, oziębły i zadufany w sobie, oprócz dobra swojego i swojej rodziny niczego innego nie widzi, tajemniczy odkąd powrócił z wyprawy.

Wojownicy Krwi - istoty stworzone przez Patrick'a, aby opanować świat, bezmózgie urządzenia służące jako imitacja człowieka myślącego, mówią, lecz nie posiadają własnej woli, zrobią wszystko, aby zadowolić swojego pana.

Imopozytorzy - mężczyźni pogrupowani na 113 impozytów, zbierają się by walczyć z Wojownikami, lecz nadal mają za mało siły, by odeprzeć kolejne ataki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz